Sjednat pojištění ONLINE

Vypočítejte pojištění

Podle zákona o pobytu cizinců na území České republiky č. 326/1999 Sb. musí každý cizinec pobývající na území České republiky, ​​který má dlouhodobé vízum k pobytu nad 90 dnů, nebo povolení k dlouhodobému pobytu (povolení k pobytu na území České republiky) od 01. 01. 2011 mít komplexní zdravotní pojištění, které bylo vystaveno výhradně u české pojišťovny.

Pro prodloužení platnosti povolení k pobytu na území České republiky a při podání žádosti o povolení k trvalému pobytu je třeba předložit české komplexní zdravotní pojištění s pojistným krytím 1.500.000,- Kč (60.000,- eur).

Pro vyřízení krátkodobého víza do České republiky na základě turistického zájezdu nebo pozvání od české právnické či fyzické osoby stačí českému zastupitelství předložit základní úrazové pojištění s pojistným krytím 1.000.000,- Kč (40.000,- eur).

Pro tranzitní cesty přes evropské země sousedící s Českou republikou také zcela postačí úrazové pojištění s programem Schengen.

Při výběru pojišťovny doporučujeme nejen sledovat cenu pojištění, ale také dobrou pověst pojišťovny. Na českém trhu mají pozitivní ohlasy pojistné produkty společností:

- Pojišťovna VZP, a.s.,
- UNIQA pojišťovna, a.s.,
- SLAVIA pojišťovna, a.s.

Vybrat si nejvýhodnější variantu pojištění a uzavřít pojistnou smlouvu můžete online nebo osobně v Centru Pojištění Cizinců:
- PRAHA 1, Václavské náměstí 799/48

(podrobněji viz sekce Kontakty).

Proč 90% cizinců na území České republiky nás vybere
#
Nacházíme se v centru Prahy na Václavském náměstí 48
#
Více než 15 let na trhu a více než 100 000 spokojených zákazníků
#
Možnost objednat si pojištění bez opuštění domů prostřednictvím webu
Možnosti pojištění
Vyplňte online formulář na webových stránkách Vypočítejte pojištění
nebo
Kontaktujte naši kancelář

Naši odborníci vám poradí
o všech záležitostech týkajících se pojištění a pojištění zvedne
vhodný pro vás

Recenze od našich zákazníků
#
Daria Uriadova

Abych získal dlouhodobé studentské vízum do České republiky, musel jsem předložit komplexní zdravotní pojištění s pokrytím 60 tis. eur. Pojištění online jsem bez problémů vyřídil na webových stránkách Pojisteni-cizincu.cz.

Vybrala jsem si Uniqu, protože je to velká a spolehlivá mezinárodní společnost. Poslali mi všechny potřebné dokumenty pro konzulát, plastovou kartu mi vydali v Praze, v kanceláři v Můstku. Děkuji, určitě se na Vás znovu obrátím!

#
Ann Androshchuk

Již několik let využívám služby Centra pojištění cizinců v Praze. V minulosti jsem si v akci pořídila levné lékařské pojištění Maxima na dva roky, nyní jsem si pro sebe vyřídila komplexní pojištění od Slavie, svým dětem, které studují, jsem pořídila VZP.

Sestra si zde vyřídila pojištění pro těhotné ženy, se službami byla velmi spokojená. Na naše otázky nám vždy zodpovědně odpověděli, vysvětlili, kolik pojistka stojí, co pokrývá a poskytli nám seznam nemocnic. Vřele doporučuji!

Máte nějaké dotazy? Napište nám!
Centrum pro pojištění cizinců

Centrum Pojištění Cizinců - Foreigners' Insurance Center s.r.o. Samostatný zprostředkovatel dle zákona č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění zapsaný v registru ČNB.

#
#
X

Děkujeme za Vaši zprávu. Odpovíme vám co nejdříve